Accesorii switch-uri

Modul D-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10 km, sM, LC
Modul D-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10 km, sM, LC Accesorii switch-uri
Modul D-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10 km, sM, LC
146,64 RON
Modul D-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550 m, MM, LC
Modul D-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550 m, MM, LC Accesorii switch-uri
Modul D-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550 m, MM, LC
105,91 RON
Modul HP transceiver X120 SFP 1 port 1G LC SX
Modul HP transceiver X120 SFP 1 port 1G LC SX Accesorii switch-uri
Modul HP transceiver X120 SFP 1 port 1G LC SX
457,83 RON
Modul TP-Link, Modul Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550 m, Multi Mode, LC
Modul TP-Link, Modul Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550 m, Multi Mode, LC Accesorii switch-uri
Modul TP-Link, Modul Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550 m, Multi Mode, LC
46,20 RON
Modul TP-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseBX-U, Bi-Di, WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm, 10km, Single Mode, LC. Se foloseste in pereche cu TL-SM321B
Modul TP-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseBX-U, Bi-Di, WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm, 10km, Single Mode, LC. Se foloseste in pereche cu TL-SM321B Accesorii switch-uri
Modul TP-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseBX-U, Bi-Di, WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm, 10km, Single...
31,20 RON
Modul TP-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseBX-U, Bi-Di, WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm, 10km, Single Mode, LC. Se foloseste in pereche cu TL-SM321A
Modul TP-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseBX-U, Bi-Di, WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm, 10km, Single Mode, LC. Se foloseste in pereche cu TL-SM321A Accesorii switch-uri
Modul TP-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseBX-U, Bi-Di, WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm, 10km, Single...
21,00 RON
HPE X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
HPE X130 10G SFP+ LC SR Transceiver Accesorii switch-uri
HPE Transceiver X130 10G SFP+ LC SR (JD092B)
1.358,75 RON
HPE Cablu DAC X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m (JD095C)
HPE Cablu DAC X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m (JD095C) Accesorii switch-uri
HPE Cablu DAC X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m (JD095C)
233,11 RON
HPE Cablu DAC X240 SFP+ SFP+ 3m
HPE Cablu DAC X240 SFP+ SFP+ 3m Accesorii switch-uri
HPE Cablu DAC X240 SFP+ SFP+ 3m
338,27 RON
UBIQUITI DIRECT ATTACH COPPER CABLE 10GBPS 2M UDC-2
UBIQUITI DIRECT ATTACH COPPER CABLE 10GBPS 2M UDC-2 Accesorii switch-uri
UBIQUITI DIRECT ATTACH COPPER CABLE 10GBPS 2M UDC-2
65,56 RON
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR Accesorii switch-uri
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
366,34 RON
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR Accesorii switch-uri
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
211,88 RON
Ubiquiti POE Injector, POE-24-12W-G; 24 Volt; 1* GbE LAN; 2* Ethernet port LAN (RJ-45); Voltage: 90-260V; Power over Ethernet (PoE) Suport.
Ubiquiti POE Injector, POE-24-12W-G; 24 Volt; 1* GbE LAN; 2* Ethernet port LAN (RJ-45); Voltage: 90-260V; Power over Ethernet (PoE) Suport. Accesorii switch-uri
Ubiquiti POE Injector, POE-24-12W-G; 24 Volt; 1* GbE LAN; 2* Ethernet port LAN (RJ-45); Voltage:...
25,89 RON
ARUBA X372 54VDC 1050W PS
ARUBA X372 54VDC 1050W PS Accesorii switch-uri
ARUBA X372 54VDC 1050W PS
1.356,85 RON
Ubiquiti U Fiber, UF-MM-10G; Multi-Mode Module; 10G, 2-Pack; Data Rate: 10 Gbps SFP+; Cable Distance: 300M; Connector Type: (2) LC.
Ubiquiti U Fiber, UF-MM-10G; Multi-Mode Module; 10G, 2-Pack; Data Rate: 10 Gbps SFP+; Cable Distance: 300M; Connector Type: (2) LC. Accesorii switch-uri
Ubiquiti U Fiber, UF-MM-10G; Multi-Mode Module; 10G, 2-Pack; Data Rate: 10 Gbps SFP+; Cable...
120,97 RON
Ubiquiti RJ45 - SFP Transceiver Module, SFP to RJ45, UF-RJ45-1G; Rata de transfer de date (max): 1000Mbit/s; 100M transfer de la distanţă; Cablu Copper;
Ubiquiti RJ45 - SFP Transceiver Module, SFP to RJ45, UF-RJ45-1G; Rata de transfer de date (max): 1000Mbit/s; 100M transfer de la distanţă; Cablu Copper; Accesorii switch-uri
Ubiquiti RJ45 - SFP Transceiver Module, SFP to RJ45, UF-RJ45-1G; Rata de transfer de date (max):...
34,89 RON
Ubiquiti U Fiber Single-Mode Module, UF-SM-10G; 10G, 2-Pack; Data Rate: 10 Gbps SFP+: Cable Distance: 10Km;
Ubiquiti U Fiber Single-Mode Module, UF-SM-10G; 10G, 2-Pack; Data Rate: 10 Gbps SFP+: Cable Distance: 10Km; Accesorii switch-uri
Ubiquiti U Fiber Single-Mode Module, UF-SM-10G; 10G, 2-Pack; Data Rate: 10 Gbps SFP+: Cable...
249,39 RON
Ubiquiti U Fiber Single-Mode Module, UF-SM-10G-S; 10G, BiDi, 2-Pack; Data Rate: 10Gbps SFP+; Cable Distance: 10km;
Ubiquiti U Fiber Single-Mode Module, UF-SM-10G-S; 10G, BiDi, 2-Pack; Data Rate: 10Gbps SFP+; Cable Distance: 10km; Accesorii switch-uri
Ubiquiti U Fiber Single-Mode Module, UF-SM-10G-S; 10G, BiDi, 2-Pack; Data Rate: 10Gbps SFP+; Cable...
352,89 RON
Zyxel SFP-LX-10-D 1G SFP LC LX Single-Mode Transceiver 1310nm, 10km range
Zyxel SFP-LX-10-D 1G SFP LC LX Single-Mode Transceiver 1310nm, 10km range Accesorii switch-uri
Zyxel SFP-LX-10-D 1G SFP LC LX Single-Mode Transceiver 1310nm, 10km range
221,83 RON
Zyxel SFP-SX-D 1G SFP LC SX Multi-Mode Transceiver 850nm, 550m range
Zyxel SFP-SX-D 1G SFP LC SX Multi-Mode Transceiver 850nm, 550m range Accesorii switch-uri
Zyxel SFP-SX-D 1G SFP LC SX Multi-Mode Transceiver 850nm, 550m range
189,51 RON
Ubiquiti Instant 802.3af POE converter, INS-8023AF-I, Converters transform passive PoE devices into 802.3af-compliant, Indoor.
Ubiquiti Instant 802.3af POE converter, INS-8023AF-I, Converters transform passive PoE devices into 802.3af-compliant, Indoor. Accesorii switch-uri
Ubiquiti Instant 802.3af POE converter, INS-8023AF-I, Converters transform passive PoE devices into...
7,27 RON
Ubiquiti POE-24-24W-G Gigabit Poe Adapter, Output Voltage 24VDC @ 1.0A, Input Current 750mA @ 90VAC, Efficiency 86.2+%.
Ubiquiti POE-24-24W-G Gigabit Poe Adapter, Output Voltage 24VDC @ 1.0A, Input Current 750mA @ 90VAC, Efficiency 86.2+%. Accesorii switch-uri
Ubiquiti POE-24-24W-G Gigabit Poe Adapter, Output Voltage 24VDC @ 1.0A, Input Current 750mA @...
24,79 RON
TP-Link, GB 48VDC PASSIVE POE ADAPTER, 2 x 10/100/1000Mbps RJ45 Port, auto MDI/MDIX, 1 x 100~240V / 50~60Hz AC Power Input Port.
TP-Link, GB 48VDC PASSIVE POE ADAPTER, 2 x 10/100/1000Mbps RJ45 Port, auto MDI/MDIX, 1 x 100~240V / 50~60Hz AC Power Input Port. Accesorii switch-uri
TP-Link, GB 48VDC PASSIVE POE ADAPTER, 2 x 10/100/1000Mbps RJ45 Port, auto MDI/MDIX, 1 x 100~240V /...
38,40 RON
TP-Link, GB 24VDC PASSIVE POE ADAPTER, 2 x 10/100/1000Mbps RJ45 Port, auto MDI/MDIX, 1 x 100~240V / 50~60Hz AC Power Input Port. Power Supply- 12W (Max. 24VDC).
TP-Link, GB 24VDC PASSIVE POE ADAPTER, 2 x 10/100/1000Mbps RJ45 Port, auto MDI/MDIX, 1 x 100~240V / 50~60Hz AC Power Input Port. Power Supply- 12W (Max. 24VDC). Accesorii switch-uri
TP-Link, GB 24VDC PASSIVE POE ADAPTER, 2 x 10/100/1000Mbps RJ45 Port, auto MDI/MDIX, 1 x 100~240V /...
17,76 RON
ZYXEL FIBER SINGLE MODE MODULE SFP10G-SR
ZYXEL FIBER SINGLE MODE MODULE SFP10G-SR Accesorii switch-uri
ZYXEL FIBER SINGLE MODE MODULE SFP10G-SR
358,63 RON
Port D-Link, Poe Injecor, DPE-301GI, 1000BASE-T Gigabit Ethernet, PoE options: 802.3at, 1 Port.
Port D-Link, Poe Injecor, DPE-301GI, 1000BASE-T Gigabit Ethernet, PoE options: 802.3at, 1 Port. Accesorii switch-uri
Port D-Link, Poe Injecor, DPE-301GI, 1000BASE-T Gigabit Ethernet, PoE options: 802.3at, 1 Port.
90,06 RON
D-Link,2 porturi Poe extender, DPE-302GE, IEEE 802.3af (PoE) and IEEE 802.3at (PoE+), 10/100/1000 Mbps pana la 500 metri.
D-Link,2 porturi Poe extender, DPE-302GE, IEEE 802.3af (PoE) and IEEE 802.3at (PoE+), 10/100/1000 Mbps pana la 500 metri. Accesorii switch-uri
D-Link, 2 porturi Poe extender, DPE-302GE, IEEE 802.3af (PoE) and IEEE 802.3at (PoE+), 10/100/1000...
201,36 RON
Port D-Link, Poe Injecor, DPE-101GI, 0.4 A at 48 V, 10/100/100BASE-Tport
Port D-Link, Poe Injecor, DPE-101GI, 0.4 A at 48 V, 10/100/100BASE-Tport Accesorii switch-uri
Port D-Link, Poe Injecor, DPE-101GI, 0.4 A at 48 V, 10/100/100BASE-Tport
46,74 RON
Ubiquiti Poe 48V-24W Gigabit Power Adapter, POE-48-24W-G; GIGABIT LANPort; voltage 230 V AC.
Ubiquiti Poe 48V-24W Gigabit Power Adapter, POE-48-24W-G; GIGABIT LANPort; voltage 230 V AC. Accesorii switch-uri
Ubiquiti Poe 48V-24W Gigabit Power Adapter, POE-48-24W-G; GIGABIT LANPort; voltage 230 V AC.
31,29 RON
Ubiquiti Poe 48V-24W Gigabit Power Adapter, POE-48-24W; NO GIGABIT LANPort; voltage 230 V AC.
Ubiquiti Poe 48V-24W Gigabit Power Adapter, POE-48-24W; NO GIGABIT LANPort; voltage 230 V AC. Accesorii switch-uri
Ubiquiti Poe 48V-24W Gigabit Power Adapter, POE-48-24W; NO GIGABIT LANPort; voltage 230 V AC.
25,29 RON
Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port RJ45 100m, hot-swap
Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port RJ45 100m, hot-swap Accesorii switch-uri
Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port RJ45 100m, hot-swap
274,48 RON
Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC single-mode 1310nm, 10km, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line
Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC single-mode 1310nm, 10km, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line Accesorii switch-uri
Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC single-mode 1310nm, 10km, hot-swap, 5 ani garantie...
226,64 RON
Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC multi-mode 850nm, 500m, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line
Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC multi-mode 850nm, 500m, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line Accesorii switch-uri
Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC multi-mode 850nm, 500m, hot-swap, 5 ani garantie...
133,46 RON
Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC multi-mode 1310nm, 2km, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line
Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC multi-mode 1310nm, 2km, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line Accesorii switch-uri
Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC multi-mode 1310nm, 2km, hot-swap, 5 ani garantie...
198,94 RON
ION-MNT-OTDR Instant On Outdoor Bracket
ION-MNT-OTDR Instant On Outdoor Bracket Accesorii switch-uri
ION-MNT-OTDR INSTANT ON OUTDOOR BRACKET
8,62 RON
HPE modul 2 porturi 10G pentru switch 2920
HPE modul 2 porturi 10G pentru switch 2920 Accesorii switch-uri
E modul 2 porturi 10G pentru switch 2920
902,34 RON
HPE FlexNetwork X240 10G SFP+ to SFP+ 1.2m Direct Attach Copper Cable
HPE FlexNetwork X240 10G SFP+ to SFP+ 1.2m Direct Attach Copper Cable Accesorii switch-uri
E Cablu DAC X240 SFP+ SFP+ 1.2m (JD096C)
247,04 RON
Rezultate de la 1 la 60 din 187